קפה למסעדות ולבתי קפה

תחום ההתמחות שלנו בפרסקו הוא עבודה עם בתי קפה ומסעדות.
קפה קלוי ומכונת קפה אלה הדברים החשובים בהפעלת בית קפה ומסעדה. איכות הקפה הקלוי תהיה זו שתכבוש את טעמו של הלקוח. השכרת מכונות קפה היא חלק בלתי נפרד מקליית הקפה ומכירתו.
כבר למעלה משתיים עשרה שנים שאנחנו, בפרסקו, מתמחים בהתאמת קפה ומכונות קפה למסעדות, לבתי קפה ולמזנונים.
כל בעל עסק, המעוניינן בשירותי הקפה שלנו, נפגש איתנו וזוכה לליווי מקצועי בכל שלב - מניתוח צרכי העסק שלו ועד לתפעול שוטף של עמדת הקפה.
את מכונת הקפה אנחנו מתאימים למקום המיועד בעסק, לפי גודלו, וכן לפי היקף תנועת הלקוחות. מלבד מכונת קפה להשכרה ניתן בהשאלה כל הציוד הדרוש להכנת קפה: מטחנה, מרכך מים, קנקני הקצפה ועוד.
קליית הקפה נעשית בפרסקו מדי יום ולכן תמיד מובטח קפה טרי.


התכנון - התאמת סוג מכונת הקפה וגודלה, על פי צורכי בית הקפה. ייעוץ לקביעת מיקום המכונה על הדלפק. המלצות על מיקום נקודות חשמל, יציאת מים וניקוז מתאימות, והסדרת עמדת עבודה נוחה לבריסטה.
ההתקנה - הובלת המכונה והצבתה. התקנת המטחנה והמרכך. חיבור למערכת המים, הניקוז והחשמל וכיוון הציוד עד הפקת כוס קפה מושלמת.

הליווי השוטף - הדרכת בעלי העסק וצוות העובדים בהפעלה נכונה של המכונה והכנת קפה איכותי ללקוחות. הנחיה לנהלי תחזוקה וטיפול סדיר בציוד.

אספקת קפה קלוי טרי – בפרסקו הנחת העבודה היא שטריות היא תנאי לקפה איכותי. אנו משתדלים להתאים את כמות הקפה וקצב האספקה לקצב הצריכה בבית הקפה של הלקוח.

ביחד עם הקפה מספקים בפרסקו גם ספלים ותחתיות פורצלן, ממתיקים באריזות אישיות וכלי הגשה עבורם, אבקות שוקו, צ'אי, סחלב, כוסות ומכסים חד פעמיים ושאר מוצרים קבועים ומתכלים לשימוש בית הקפה.


קבלת מכונת קפה מתאפשרת בכמה דרכים: קנייה במזומן, ליסינג - רכישה בפריסה ארוכת טווח או שכירות המשתנה בהתאם לצריכה החודשית של הקפה (ככל שצריכת הקפה עולה - תשלום השכירות יורד).


ליצירת קשר מהיר


 

 

+ שלח משוב
     
 
 
       
פרסקו - תרבות של קפה
      
04-9860156
אהובה 050-5959562, אלון 050-5404258
 
         
   צרו קשר      תערובת קפה     מכונות קפה     לבתי קפה     תקנון האתר
 
התעשיה 5, זרזיר, עמק יזרעאל
     
www.tranzila.com                        
   

לייבסיטי - בניית אתרים